Three Ponds Valley FCI

Aktualności

Dyplomy I stopnia

W dniu 2 kwietnia 2011 roku rozpoczął się sezon konkursowy pracy psów myśliwskich, konkursem posokowców i tropowców w Brynku, organizowanym przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Katowicach. W konkursie wzięło udział 17 tropowców i 4 posokowce. Startowały 2 psy z naszej hodowli: 3,5 roczny MY PRECIOUS Three Ponds Valley "Aron" w kategorii "starej farby" (leżącej 48h) i 1,5 roczny TRUE FRIEND Three Ponds Valley "Trop" w kategorii 24h.

Aron prowadzony przez Leszka Ciupisa zajął I miejsce, zdobył maksymalną ilość 100/100pkt. i dyplom I stopnia. Był to jego VII konkurs (w tym V "starej farby") i 7 raz zakończony z maksymalna ilością punktów.Trop zadebiutował doskonale mimo bardzo trudnych warunków. Zdobył II miejsce, 82 pkt. i dyplom I stopnia. Jego przewodnik Krzysztof Krzyszczyk otrzymał ponadto specjalną nagrodę dla najlepszego menera.

O bardzo wysokim poziomie konkursu świadczy fakt że tylko 2 posokowce i kilka tropowców ukończyło konkurencje z dyplomem. Po raz kolejny dowiedliśmy że springery wchodzą triumfalnie do grona najlepszych psów myśliwskich w Polsce.

Wielkie gratulacje!!!
2011-04-03