Three Ponds Valley FCI

Aktualności

"FIGO" - FAMOUS GUY Three Ponds Valley

Mamy dostępnego w atrakcyjnej cenie pieska "FIGO" .
Jeśli szukasz wspaniałego członka rodziny, o doskonałym pochodzeniu udokumentowanym rodowodem ZKwP oraz typowym dla rasy usposobieniu zachęcamy do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia naszej hodowli.
Więcej informacji na temat tego wyjątkowego skojarzenia znajduje się w zakładce "Szczenięta"
Piesek pochodzi z doskonałego skojarzenia.W rodowodach "FIGO" znajdują się najlepsze linie springerów z Europy. Jego rodzice i przodkowie są championami wielu krajów.
Piesek posiada unikalne i bardzo wyjątkowe, biało - wątrobiane umaszczenie z dużą ilością kropek. Jest prześliczny i słodki. Taki nasz mały mądrala.
"FIGO" - FAMOUS GUY Three Ponds Valley jest uroczym szczeniaczkiem z fantastycznym charakterem. Szukamy dla niego odpowiedniego domu, w którym otrzyma wiele miłości. "FIGO" uwielbia zabawy z dziećmi i bardzo chętnie się uczy nowych umiejętności. Jest odważny i ciekawski. Jest maluszkiem, który kocha zabawy i spacery, ale przede wszystkim jest zapatrzony w człowieka.
Do nowego domu wniesie wiele radości i zadowolenia. Jest w stanie rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagającego właściciela.
Ojcem pieska jest doskonały, przepiękny pies z Finlandii, champion wielu krajów: Champion of Finnland; Champion of Russia; Champion of Belarus; Champion of Lithuania; Champion of Latvia; Champion of Estonia; BALTIC Champion. Mamą "FIGO" jest prześliczna suka "Taya", Taya jest Championem Polski, Zwycięzcą Klubu Polski 2011, Młodzieżowym Championem Polski.
Osoby zainteresowane szczeniaczkiem z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu.
2012-12-19